2016 m. Lietuvos ir Lenkijos moksleivių dailės darbų konkursas
„MŪSŲ ŽEMĖ – PRAEITYJE, ŠIANDIEN IR ATEITYJE“
 
Tema – LEDU SUKAUSTYTA ŽEMĖ
 

emblema

 
 
FINALO NUGALĖTOJAI
 
 
 
 
Paulina maciejewska  aleksandra pazola 
1 vieta – Paulina Maciejewska      (mokytoja Małgorzata Bedryjowska)
  

2 vieta – Aleksandra Pazola (mokytoja Urszula Pabisiak)

 
 
 Andrėja Vilčiauskaitė 6 kl. 2 VIETA maz.
 
3 vieta – Andrėja Vilčiauskaitė 6 kl. mokytoja Edita Kairienė
(Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)                                                        

LIETUVOS PUSFINALIO NUGALĖTOJAI
 
 
Marija Jekabsone 1 VIETA maz  Andrėja Vilčiauskaitė 6 kl. 2 VIETA maz. 

1 vieta Marija Jekabsone 6 kl. dailės mokytoja Jūratė Januškevičiūtė-Varnagirienė, geografijos mokytojas Eimantas Kurkis
(Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
  
2 vieta Andrėja Vilčiauskaitė 6 kl. mokytoja Edita Kairienė
(Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)                                                                                                     

Pijus Yla 4 kl 3 VIETA maz

3 vieta Pijus Yla 4 kl. mokytojos: Sima Venskūnienė, Stasė Didžgalvienė
(Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)

LIETUVOS PUSFINALIO NUGALĖTOJAI
 
Paulina maciejewska  aleksandra pazola 
1 vieta – Paulina Maciejewska (mokytoja Małgorzata Bedryjowska)
  

 2 vieta – Aleksandra Pazola (mokytoja Urszula Pabisiak)

nicole marek
3 vieta – Nicole Marek (mokytoja Bożena Gajda



 
 
 
     
 
 
 

 
2015 m. Lietuvos ir Lenkijos moksleivių dailės darbų konkursas
„MŪSŲ ŽEMĖ – PRAEITYJE, ŠIANDIEN IR ATEITYJE“
 
logo 2015 small
 
Tema – SPARNUOTASIS ŽEMĖS EKSPERIMENTAS
LENKIJOS FINALO NUGALĖTOJAI
 
Astijus Puodžiukas 5 kll   
Gerda Noreikaitė 5 kll
  Giedrius Naujokas 3 kl
I - VIETA Astijus Puodžiukas, 5 klasė
mokytoja Dalia Puodžiukienė
Utenos Krašuonos progimnazija
 
II - VIETA Gerda Noreikaitė, 5 klasė
mokytoja Ilona Venckienė
Šilalės meno mokykla
                 
 
 V - VIETA Giedrius Naujokas, 3 klasė mokytojos: Sima Venskūnienė,
Albina Alinauskienė
Kauno Juozo Grušo meno vidurinė mokykla   

2014 m. Lietuvos ir Lenkijos moksleivių dailės darbų konkurso

MŪSŲ ŽEMĖ – PRAEITYJE, ŠIANDIEN IR ATEITYJE“

  Tema – „NUO GEOLOGIJOS PRADININKŲ IKI SKALŪNŲ DUJŲ“

FINALO NUGALĖTOJAI
 
Karolina Wójcik maz1 vieta Karolina Wójcik, 6 kl., Varšuva, Lenkija (mokytojos Agnieszka Krakowiak ir Maria Szczerbakiewicz)
 
 
 
1 vieta Saulė Lučiūnaitė 5kl  mm2 vieta – Saulė Lučiūnaitė, 5 kl. Kauno Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla (dailės mokytoja Jūratė Januškevičiūtė Varnagirienė, geografijos mokytojas – Eimantas Kurkis)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Żywiecka SP nr 2 w Słupsku OB maz3 vieta Monika Żywiecka, 6 kl., Słupskas, Lenkija (mokytoja Ewa Koźniewska)
 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 LIETUVOS PUSFINALIO NUGALĖTOJAI

 

 1 vieta Saulė Lučiūnaitė 5kl  mm  2 vieta Mantas Žymantas 5kl mok.Diana Baltrušaitienė maz  3 vieta Gustas Šaltenis 5kl mok maz
1 vieta – Saulė Lučiūnaitė, 5 kl. Kauno Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla (mokytojai: Jūratė Januškevičiūtė Varnagirienė, Eimantas Kurkis)

 

2 vieta – Mantas Žymantas, 5 kl., Kelmės raj. Vidsodžio pagrindinė mokykla (mokytoja Diana Baltrušaitienė) 3 vieta – Gustas Šaltenis, 5 kl, Kauno Grušo meno vidurinė mokykla (mokytojos: Albina Alinauskienė ir Sima Venskūnienė)

 LENKIJOS PUSFINALIO NUGALĖTOJAI

 

 Karolina Wójcik maz  OD   I nagroda 2014   Sara maria Kaminiarz maz  Monika Żywiecka SP nr 2 w Słupsku OB maz
1 vieta – Karolina Wójcik, 6 kl., Varšuva (mokytojos: Agnieszka Krakowiak ir Maria Szczerbakiewicz) 2 vieta – Sara Kaminiarz, 6 kl. Leszno (mokytoja Raisa Zalesińska) 3 vieta – Monika Żywiecka, 6 kl. Słupsk (mokytoja Ewa Koźniewska)

 

 

 2013 m. LIETUVOS IR LENKIJOS MOKSLEIVIŲ DAILĖS DARBŲ KONKURSO „MŪSŲ ŽEMĖ – PRAEITYJE, ŠIANDIEN IR ATEITYJE“ Tema – „PAVOJINGA ŽEMĖ“
FINALO NUGALĖTOJAI:

 

2 vieta Gintarė Žuravliovaitė 6 Kaunas m

1 vieta – Gintarė Žuravliovaitė 6 kl., mokytojos: Albina Alinauskienė ir Sima Venskūnienė, Kauno Juozo Grušo meno vidurinė mokykla (Lietuvos pusfinalyje – 2 vieta)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 vieta Alvita Kaminskaitė 4kl Kaunas m

2 vieta ir Publikos prizas – Alvita Kaminskaitė 4 kl., mokytojos: Jūratė Januškevičiūtė Varnagirienė ir Ona Kaminskienė, Kauno Vydūno pagrindinė mokykla (Lietuvos pusfinalyje – 3 vieta)

 

 

 

 

 

1 vieta Paulina Vinerskaitė 11m Alytus m

4 vieta – Paulina Vinerskaitė 11 m., mokytoja Rasuolė Brusokaitė, Alytaus Jaunimo centras (Lietuvos pusfinalyje – 1 vieta)

 

 

 

 

 

 


 

2012 m. LIETUVOS IR LENKIJOS MOKSLEIVIŲ DAILĖS DARBŲ KONKURSO
MŪSŲ ŽEMĖ – PRAEITYJE, ŠIANDIEN IR ATEITYJE
Tema – „PER LAIKO VANDENYNĄ“ finalo nugalėtojai:

1-Maria Czarnecka  6 kl Varšuva

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 vieta Maria Czarnecka 6 kl.
mokytoja Agnieszka Krakowiak (Varšuva, Lenkija)
 
I-Radvilškio Vaižganto progimnazija Lukas Kareiva 6kl
2 vieta Lukas Kareiva 6 kl.
(Radviliškio Vaižganto progimnazija)
mokytoja Irina Kareivienė

2-Malgorzata Basiak 5 kl. Starochowice
3 vieta 
Małgorzata Basiak 5 kl.
mokytoja Urszula Grudnik (Starachowice, Lenkija)