DĖMESIO: Nuo kovo 24 d. 20:00 val. iki kovo 25 d. 08:00 val. dėl suplanuotų sistemos atnaujinimo darbų, laikinai nebus galima prisijungti prie El. paslaugų. Atsiprašome už nepatogumus.


Misija: įgyvendinti valstybės politiką žemės gelmių naudojimo srityje, išsaugant geologinės aplinkos kokybę ateities kartoms, plėtojant geologinės informacijos naudojimą.

Įstaigos strateginiai tikslai: 

  • Užtikrinti žemės gelmių išteklių apsaugą ir tausojimą; 
  • Saugoti geologinės aplinkos kokybę ir prognozuoti jos pokyčius, nuosekliai tiriant žemės gelmes ir diegiant geologine informacija pagrįstas priemones.
  •  

LGT veiklos veiklos planai ir prioritetinės kryptys:

 

2015 m. parengta „Lietuvos kietųjų naudingųjų iškasenų išteklių ir gavybos analizė“
 
Šio dokumento tikslas: pateikti naujausius turimus naudingųjų iškasenų išteklių kiekio ir gavybos būklės duomenis; apžvelgti naudingųjų iškasenų gavybos procesą lemiančius geologinius, prieinamumo, teisinius ir kitus veiksnius; įvardinti svarbiausius valstybės institucijų darbus, skatinančius tausojančią bet efektyvią gavybą, išteklių apsaugą ir gausinimą, aplinkos atkūrimą. Šioje strategijoje nagrinėjamos tik kietųjų naudingųjų iškasenų naudojimo problemos.

 

 


Informaciją tvarko Indrė Satkūnienė
tel: (8 5) 233 1535, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.