LGT darbas karantino metu

Lietuvos Respublikos Vyriausybė pritarė, jog nuo gegužės 18 d. valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose, valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse darbas organizuojamas ir klientai aptarnaujami užtikrinant nustatytas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmens apsaugos priemonėmis sąlygas arba nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad dėl darbo organizavimo spręs pačios įstaigos.

LGT darbo rėžimas nuo gegužės 18 d. iki birželio 16 d. (karantino pabaiga):
- Toliau dirbame nuotoliniu būdu;
- Būtinos komandiruotės (lauko darbai, monitoringas), prisilaikant visų saugos reikalavimų, vykdomos nuo šiandienos, t.y. gegužės 11d.;
- Geologijos Fondai lankytojų iš išorės nepriima iki 06-16. Geologijos fondo dokumentai pagal įmonių prašymus, esant galimybei, teikiami elektroniniu paštu. Vidiniams LGT darbuotojų poreikiams Geologijos fondų darbo tvarka nesikeičia.
- Laboratorija dirba taip pat - mėginiai priimami pagal išankstinius susitarimus, darbo grafiką nustato laboratorijos vedėjas.
- Žemės gelmių informacijos centras lankytojų nepriima, ekskursijos viduje neorganizuojamos, gręžinių kernas priimamas susiderinus iš anksto.
- Tarnybos darbuotojai, kaip ir dabar, gali apsilankyti įstaigoje ir pasiimti reikalingą medžiagą/informaciją tik su apsaugos priemonėmis.
- Darbuotojų, kurie patenka į rizikos grupę (vyresniems nei 60 metų) prašome darbovietėje nesilankyti iki karantino pabaigos.

Kilus klausimams prašau kreiptis į skyriaus vadovą arba administraciją.  

Skyrius  Skyrių vedėjai Mob. tel. nr.  el. paštas
Administracija Informacija  8 665 85596  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Teisės ir administravimo skyrius 
Tadas Gauronskis
   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Informacijos valdymo skyrius Rina Aleknienė
 8 618 11740  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kietųjų naudingųjų iškasenų ir registro skyrius Audronė Dumšienė  8 615 47787  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Giluminės ir naftos geologijos skyrius Jurga Lazauskienė  8 686 13057  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Hidrogeologijos skyrius Rasa Radienė  8 677 90313  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Inžinerinės geologijos skyrius Roma Kanopienė  8 699 69137  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Žemės gelmių informacijos centras Vytautas Puronas  8 620 10494  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Laboratorija Virgilijus Ražinskas  8 663 51737  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.