Gegužės 10 d., vyko nuotolinis seminaras, kurio metu pristatyta gėlo požeminio vandens gavybos gręžinių įteisinimo tvarka.
Seminare dalyvavo daugiau nei 250 asmenų: savivaldybių, žemės ūkio ir kitų asociacijų atstovai, įmonės, įrengiančios gręžinius ir visi besidomintys neįregistruotų gręžinių legalizavimu, kuriems kilo abejonių ir klausimų.
Pranešimą su svarbiausia informacija rasite čia.
Kadangi gegužės 1 d. įsigaliojo Gėlo požeminio vandens gavybos gręžinių įteisinimo laikinasis įstatymas, kuris numato 3 metų laikotarpį per kurį bus galima įteisinti neregistruotus gręžinius.
Renginio dalyviams buvo pristatytos detalios gairės, kokius konkrečius veiksmus turės atlikti gyventojai neregistruotiems gręžiniams įteisinti ir kaip neregistruotus gręžinius įrašyti į Žemės gelmių registrą (ŽGR).
Seminare buvo pabrėžta, kad Žemės gelmių registre neregistruotų gręžinių savininkams nenustatomos jokios naujos pareigos, priešingai, suteikiama galimybė padaryti tai, kas anksčiau dėl vienos ar kitos priežasties nebuvo atlikta. Pradėjus gręžinio įteisinimo procedūras atleidžiama nuo ekonominių ir administracinių sankcijų.
Seminaro dalyviai aktyviai uždavė daug klausimų į kuriuos buvo atsakyta arba bus atsakyta raštu.
Daugiau informacijos, dažnai užduodamus klausimus, naudingą informaciją, infografikus su nuorodomis (jie atnaujinami atsižvelgiant į dažniausiai gaunamus klausimus) rasite čia.
Kilus klausimams, prašome kreiptis tel. +370 670 73333, 8 607 30591 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.