Lapkričio 29 d. Verkių rūmai (Vilnius)
Jubiliejinis XXX LGS ataskaitinis-rinkiminis suvažiavimas „Lietuvos geologų sąjungai – trisdešimt“. Kvietimas
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Lapkričio 28 d. Lietuvos geologijos tarnyba
Tarpinstitucinis seminaras ir diskusija „Arsenas požeminiame vandenyje: kilmė ir žalingo poveikio prevencijos galimybės“. Skirtas aptarti arseno požeminiame vandenyje tyrimų rezultatus, tolimesnes darbų kryptis, tarpinstitucinį bendradarbiavimą.
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Lapkričio 25–29 d. Barselona (Ispanijos Karalystė) 
U-Geohaz (geologinių pavojų poveikio vertinimas miestų teritorijoms) projekto darbo grupės baigiamasis susitikimas ir seminaras Katalonijos kartografijos ir geologijos institute (ICGC). Dalyvavo Inžinerinės geologijos skyriaus vyr. specialistas V. Mikulėnas ir vyr. geologas V. Minkevičius.
Daugiau informacijos Vidas Mikulėnas, tel. (8 5) 213 9053
 
Lapkričio 18–22 d. Belgradas (Serbijos Respublika)
5-asis vandens ir sveikatos protokolo šalių susitikimas. Dalyvavo Hidrogeologijos skyriaus vedėja R. Radienė.
Daugiau informacijos Rasa Radienė, tel. (8 5) 213 6272
 
Lapkričio 8–17 d. Bishoftu (Etiopija)
Europos šalių geologijos mokslų asociacijos (EuroGeoSurveys) ir Afrikos geologijos tarnybų organizacijos (OAGS) projekto „Afrikos geologijos tarnybų geomokslinių žinių ir gebėjimų stiprinimas“ (PanAfGeo) Geologinių pavojų mokymo kursai WP5–4 Geopavojai. Dalyvavo projekto koordinatorius Inžinerinės geologijos skyriaus vyr. specialistas J. Satkūnas, LGT diektoriaus pavaduotoja J. Čyžienė, Hidrogeologijos skyriaus vyr. specialistė J. Arustienė ir vyr. specialistė V. Gregorauskienė.
Daugiau informacijos Jonas Satkūnas, tel. (8 5) 213 9048
 
 
Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.