Gruodžio 20 d. Gamtos tyrimų centras
Doktoranto Lauryno Šiliausko daktaro disertacijos „Proterozojaus magminių uolienų kompleksų Pietų Lietuvoje sąsaja su Varėnos geležies rūdos telkiniu“ gynimas (Gamtos mokslai, Geologija N-005). Dalyvavo Giluminių ir naftos geologijos skyriaus vedėja J. Lazauskienė.
Daugiau informacijos Jurga Lazauskienė, tel. (8 5) 233 3989
 
Gruodžio 19 d. Aplinkos ministerija
Aplinkos ministerijai pavaldžių įstaigų šventinis renginys „Protų kovos“.
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535

Gruodžio 6 d. VU Geologijos ir mineralogijos katedra
Penktoji Lietuvos Geologijos krypties doktorantų konferencija.
Pranešimus kartu su kitais autoriais skaitė Giluminių ir naftos geologijos skyriaus vedėja J. Lazauskienė ,,Aeronio laikotarpio sedimentacinės aplinkos rekonstrukcija Baltijos Baseino centrinėje dalyje“ ir Inžinerinės geologijos skyriaus vyresn. specialistė E. Šinkūnė „Fliuvioglacialinės sedimentacijos ypatybės ledyno kraštinių darinių ruože Rytų Lietuvoje“.
Daugiau informacijos Jurga Lazauskienė, tel. (8 5) 233 3989

Gruodžio 5 d. Lietuvos mokslų akademija
Seminaras-diskusija „Klimato kaita ir vandens telkiniai: iššūkiai ir galimi sprendimo būdai“. Pranešimą „Klimato kaitos poveikis požeminio vandens ištekliams“ skaitė Hidrogeologijos skyriaus vyr. specialistė J. Arustienė.
Daugiau informacijos Jurga Arustienė, tel. (8 5) 233 56 05
 
 
Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.