Birželio 17–18 d. Arbaverė (Estija)
Arbaverės tyrimų centre vyko tarptautinė konferencija Geothermal energy: Present, Future and Development Strategies. Dalyvavo LGT direktorius G. Giparas, vyr. patarėjas J. Satkūnas, Žemės gelmių informacijos centro vedėjas V. Puronas.
Daugiau informacijos Jonas Satkūnas, tel. (8 5) 231 9048
 
Birželio 4–5 d. Trakai, Slėnio g. 1 (Trakų kempingas „Slėnis“)
Aplinkos diena „Žalioji žemė“. Renginį organizuoja Aplinkos ministerija.
Daugiau informacijos Indrė Satkūnienė, tel. (8 5) 233 1535
 
Birželio 3 d. Kėdainiai
5-sis Tarptautinis dirvožemio fizikos simpoziumas (nuotoliniu būdu, anglų kalba) Renginį organizuoja Lietuvos dirvožemininkų draugija prie Lietuvos mokslų akademijos Žemės ūkio ir miškų mokslų skyriaus kartu su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba. Mokslininkai iš Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Vengrijos ir Kolumbijos pasidalins naujausiais perspektyviais dirvožemio fizikinių savybių tyrimo metodais ir jų taikymu inovacijoms ir fizikinių bei cheminių dirvožemio savybių sąsajoms nagrinėti. Programa
Dalyvaus Hidrogeologijos skyriaus vyr. specialsitė V. Gregorauskienė.
Daugiau informacijos Virgilija Gregorauskienė, tel. (8 5) 213 9055
 
Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.