Spalio 4 d. 13.30 val. Lietuvos geologijos tarnyboje (S. Konarskio g. 35, Vilniuje) II a. salė
vyks mokymai-seminaras įmonėms, teikiančioms registravimui gręžinių pasus Nuo paraiškos gręžiniui įsirengti iki leidimo naudoti požeminį vandenį. Efektyvesnio darbo link“.
PROGRAMA:
13.30 – 13.40 val. Efektyvesnio darbo link. LGT direktoriaus pavaduotoja, l. e. direktoriaus pareigas Jolanta Čyžienė
13.40 – 14.00 val. Požeminio vandens gavybos gręžinių registravimo ypatumai. Kokie dokumentai ir informacija reikalingi registruojant požeminio vandens gavybos gręžinį priklausomai nuo išteklių rūšies, naudojimo paskirties ir planuojamo paimti požeminio vandens kiekio. Hidrogeologijos sk. vyr. specialistė Jurga Arustienė
14.00 – 14.20 val. Dažniausiai pasitaikančios gręžinių registravimo klaidos. Kietųjų naudingųjų išteklių ir registro skyriaus vyr. geologė Irena Balčiūnaitė
14.20 – 14.40 val. Požeminio vandens išteklių vertinimo paraiškos ir VAZ projektai. Reikalavimai informacijai ir dokumentams. Hidrogeologijos sk. vyr. specialistas Darius Kutka
14.40 – 15.00 val. Klausimai–atsakymai.
Seminaras vyks tiesioginiu ir nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš renginį.
Registracija vyks iki 2023-08-04, 9.00 val. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos Rasa Radienė, tel. (8 5) 213 6272

 
Spalio mėn. 4 d. 9:00–12:30 val. Lietuvos geologijos tarnyba (S. Konarskio 35, Vilnius)
Vyks seminaras „Europos žemės paviršiaus svyruojamųjų judesių stebėjimo priemonės pristatymas“. Seminarą Lietuvos geologijos tarnyboje praves Katalonijos technologijų ir telekomunikacijų centro (Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya - CTTC) Geomatikos tyrimų padalinio vadovas Michele Crosetto, PhD. CTTC yra vienas iš EGMS patariamosios tarybos pirmininkų. 
Seminaras vyks anglų kalba tiesioginiu ir nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda bus paskelbta prieš renginį LGT svetainėje Naujienos ir LGT facebook paskyroje.
Europos žemės paviršiaus svyruojamųjų judesių stebėjimo priemonė (EGMS) yra Copernicus paslaugų dalis, skirta žemės svyruojamųjų judesių (deformacijų) pasireiškimams stebėti (https://land.copernicus.eu/pan-european/european-ground-motion-service). 
Potenciali auditorija apima mokslininkus ir technikus, dirbančius žemės, statinių ir infrastruktūros deformacijų stebėjimo srityje, statybos inžinierius, inžinierius geologus ir hidrogeologus, kalnakasybos inžinierius, geotechnikus, geologus ir kitus geomokslininkus, aplinkosaugininkus, žemės tarnybų specialistus ir kt.
Daugiau informacijos Vidas Mikulėnas, tel. (8 5) 213 9053
 
Spalio mėn. 3 d. 10–13 val. Vilniaus  miesto savivaldybė (Konstitucijos pr. 3) II salė
Konferencija „Ar išsaugosime Šeškinės ozą – ledyno pakraščio sostinės simbolį?“. Konferencijos tikslas – ne tik plačiau skleisti žinią apie Šeškinės ozą – trapų ir lengvai pažeidžiamą ledynmečio reliktą, išlikusį iki šių dienų, bet ir pasvarstyti, kaip išsaugoti tiek jį, tiek nesuardytą jungtį tarp Šeškinės Ozo ir Cedrono aukštupio kraštovaizdžio draustinio. LGT vyr. patarėjas J. Satkūnas sakaitys pranešimą „Ozai mūsų aplinkoje ir gyvenime“.
Daugiau informacijos Jonas Satkūnas, tel. (8 5) 213 9048
 
Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.