2013 metai

 
Dėl UAB „Fish Agro“ Dainavos vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Ukmergės vandenys“ Dainavos vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Klaipėdos vanduo“ Karklės vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Draugystės sanatorija“ mineralinis vandens vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Lazdijų vanduo“ Lazdijų, Veisiejų, Seirijų, Krosnos, Metelių, Teizų, Miškinių, Kučiūnų, Barčių ir Varnėnų vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Užugirio dvaro vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Nemėžio komunalininkas“ Kalvelių, Mickūnų, Mostiškių, Šumsko, Vėliučionių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Žilpamūšio (Pasvalio r.) vandenvietės požeminio vandens išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Biržų vandenys“ Biržų miesto vandenvietės požeminio vandens išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Anykščių vosinta“ vandenvietės požeminio vandens išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Kepalių bekonas“ vandenvietės požeminio vandens išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Akvavita“ vandenvietės požeminio vandens išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Scandye“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Eglės“ sanatorijos Birštono mineralinio vandens vandenvietės (gręž. Nr. 16906 ir 18539) išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Zarasų vandenys“ Biržūnų, Imbrado, Kumpuolių, Pakniškių, Sadūnų, Samanių, Suvieko ir Šaulių I vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.

Dėl UAB „Druskininkų Rasa“ Šviežumėlio mineralinio vandens vandenvietės (gręžinio Nr. 29705) išteklių įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Straikas“ Magnum vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Varinės kaimo vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Geoterma“ mineralinio vandens (gręžinio Nr. 25871) vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Klovainių naujosios vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Klaipėdos mėsinė“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Dubingių žirgynas“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Melt Water“ vandenvietės (gr. Nr. 53140) išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ Pagėgių, Rukų I, Natkiškių, Vilkiškių, Benininkų, Šilgalių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Skaistgirio vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Plungės vandenys“ Karklėnų kaimo vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ Transporto ūkio ir Naujųjų Kietaviškių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.