2015 metai

Dėl UAB „Zarasų vandenys“ Turmanto, Raudinės, Smėlynės ir Vencavų vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Cesta“ (gręž. nr. 37336) vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl S. Dabrausko ūkio Kėbonių k. ir Daukšių k. vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Telšių vandenys“ vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Molėtų vanduo“ Drąsėnų, Juodėnų ir Purvėnų vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Kauno energija“ Ežerėlio, Noreikiškių ir Šilko Katilinių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Vilniaus betono gaminiai“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Pakruojo vandentiekis“ Grikpėdžių, Pašvitinio, Degėsių, Lygumų, Pamušio, Sosdavrio vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Pauliukų ŽŪB Pauliukų ir Juškonių kompleksų vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl „Jonavos vandenys“ Rūklos, Bukonių, Liepių ir Biržulių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl „Macro Investment“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Jasiuliškio socialinės globos namų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Radviliškio vanduo“ vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Baisogalos bioenergija“ vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Sūduvos vandenys“ vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Klaipėdos vanduo“, Veiviržėnų II ir Drevernos vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl „Mažeikių vandenys“ vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Biržų vandenys“ Kratiškių ir Pabiržės vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „KONTVAINIAI“ vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „JONAVOS VANDENYS“ Ručiūnų, Preišiogalėlės, Mimainių, Vaivadiškių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Polivektris“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „GIRAITĖS VANDENYS“ Netonių, Patamulšėlio ir Vimbarų vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Šilutės vandenys“ Naujosios Gaidelių vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Klaipėdos vanduo“ Daugmantų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Klaipėdos vanduo“ Grauminės vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Klaipėdos vanduo“ Girkalių vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Klaipėdos vanduo“ Judrėnų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Lietpak“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Agaras“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2015-02-25 Nr. 1-34
 
Dėl UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ Pakalniškių, Kazokiškių, Laičių, Lazdėnų, Daugirdiškių, Elektrėnų - Vievio nuotėkų valymo įrenginių, Panerių ir Balceriškių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2015-02-23 Nr. 1-32
 
Dėl sodininkų bendrijos „Laimė“vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2015-02-18 Nr. 1-27
 
Dėl UAB „Šilalės vandenys“ Šilalės I, Šilalės II ir Kvėdarnos vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl VšĮ „Velžio komunalinis ūkis“ Velžio, Bernatonių, Liūdynės ir Raguvos vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje. 
 
Dėl UAB „Prienų vandenys“ Jiezno ir Balbieriškiovandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.