2016 metai

Dėl UAB „Šilalės vandenys“ Laukuvos, Pajūralio, Jucaičių, N. Obelyno, Upynos II, Bijotų, Kaltinėnų, Pagrybio, Žadeikių, Tenenių, Jomantų, Šauduvos, Požerės, Pajūrio, Didkiemio vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Baltic snails“  vandenvietės  išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-12-21 Nr. 1-259
 
Dėl AB „Žemaitijos pienas“ Tichės mineralinio vandens vandenvietės ir AB „Žemaitijos pienas“ gėlo geriamojo vandens vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-12-20 Nr. 1-254
 
Dėl AB „Žagarės miesto naujosios vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-11-29 Nr. 1-267
 
Dėl UAB „Akmenės vandenys“ Dabikinės ir Klaišių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Linas“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-11-25 Nr. 1-232
 
Dėl AB „Krekenavos agrofirma“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-11-19 Nr. 1-206
 
Dėl UAB „Veika“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-11-07 Nr. 1-213
 
Dėl UAB „Nemėžio komunalininkas“ Grigaičių vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Aukštaitijos vandenys“ Naujamiesčio kaimo vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Šilutės vandenys“ Vilkėno I, Armalėnų, Žemaičių Naumiesčio ŽŪM, Uogalių, Petrelių, Lazduonėnų, Kukorių ir Lankupių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Klaipėdos vanduo“ Kalnuvėnų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Gelmesta“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Molėtų vanduo“ Anomislio, Čivylių, Kaniūkų, Pašilių, Šakališkių, Šeikiškės, Ūtos, Naujasodžio ir Videniškių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.

Dėl AB „Klaipėdos vanduo“ Mėželių, Pleškučių ir Rokų vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Anykščių vandenys“ Burbiškio vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-07-28 Nr. 1-156
 
Dėl UAB „IDW Esperanza Resort“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Telšių vandenys“ Gintalų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-07-18 Nr. 1-146
 
Dėl UAB „Giraitės vandenys“ Ramučių, Voškonių ir Zapyškio vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Utenos trikotažas“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-06-03 Nr.1-105

Dėl UAB „Molėtų vanduo“ Balninkų II, Gėliogalių, Klabinių, Laičių ir Runionių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.

Dėl UAB „Kalvarijos komunalininkas“ Kalvarijos miesto, Pietinio miestelio, Sangūdos, Jungėnų, Orijos, Jusevičių, Akmenynų, Salaperaugio, Liubavo, Pagraužių, Ktakiškių, Tarprubežių, Aistiškių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.

Dėl UAB „Eckess-Granini Lietuva“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Telšių vandenys“ Kaunatavos naujosios vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Didžiasalio komunalinės paslaugos“ Didžiasalio, Dietkauščiznos, Dvaryščių, Erzvėto, Tverečiaus, Vosiūnų ir Žvyrių vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Vilkyčiai-3 vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
Dėl UAB „Agvika“ Skruzdėlių vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Klaipėdos vanduo“ Agluonėnų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Liškiavos vandenvietės (gręžinio nr. 36076) išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl LDK Kęstučio MPB, Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro, generolo Silvestro Žukausko poligono vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-02-11 Nr.1-23
 
Dėl UAB „Kristalas“ (gręžinio nr. 48858) vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Gerdašių-2“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Pasvalio vandenys“ Kyburių vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-01-29 Nr.1-15
 
Dėl Dūseikių socialinės globos vaikų namų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-01-07 Nr.1-5
 
Dėl AB „Klaipėdos vanduo“ vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2016-01-04 Nr.1-1
 
Dėl AB „Klaipėdos vanduo“ Agluonėnų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.