• Gruodžio 4-oji –  Šv. Barboros diena!
   
  Profesinės šventės proga – nuoširdžiausi sveikinimai 
  Lietuvos geologams, kalnakasiams, akmenskaldžiams, 
  dirbantiems nelengvą ir atsakingą darbą! 

   

   

   

   

   

   

   

 • Atnaujinta Aplinkosaugos leidimų informacinė sistema (ALIS)
   
  Nuo šiol ši sistema pasiekiama nauju adresu www.alisas.lt.
  ALIS tapo patogesnė, gražesnė ir pritaikyta mobiliesiems įrenginiams (telefonams, planšetėms ir kt.). Atnaujinta sistema patogiau naudotis gaunant ir Lietuvos geologijos tarnybos išduodamus leidimus: Leidimas tirti žemės gelmes ir Leidimas naudoti žemės gelmių išteklius (išskyrus angliavandenilius) ir ertmes.
  Skiltyje – Leidimų naudoti žemės gelmių išteklius ir ertmes duomenys – lengvai pasiekiama informacija apie Lietuvos geologijos tarnybos išduotus leidimus pagal įmonės pavadinimą, išteklių rūšį, būseną, telkinį, datą ir pan.
   
   
   
   
 • Patvirtinta požeminio vandens išteklių klasifikacija
   
  2021 m. lapkričio 24 d. priimtas Lietuvos geologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktoriaus įsakymas Nr. 1-494 „Dėl požeminio vandens išteklių klasifikacijos patvirtinimo“ (nuoroda).
  Įsakymu nustatomi požeminio vandens išteklių klasifikavimo reikalavimai. Požeminio vandens ištekliai pagal ištirtumo pobūdį skirstomi į ištirtuosius ir prognozuojamuosius. Įsakyme nustatomos požeminio vandens išteklių skirstymo nuostatos ir požeminio vandens išteklių kategorijos.
   
   
   
   
   
   
   
 • Rekonstruotas LGT Žemės gelmių informacijos centras

  ŽGIC atidarymas 2021-08-26Lankymui atidarytas rekonstruotas LGT Žemės gelmių informacijos centras Vievyje.

  Apsilankius Žemės gelmių informacijos centre galima pamatyti:
  Mechanizuotą kerno saugyklą,
  Lauko riedulių ekspoziciją, Juozo Dalinkevičiaus (18931980) memorialinę ekspoziciją, Lietuvos naudingųjų iškasenų ekspoziciją, Juozo Lisausko retų mineralų kolekciją, kuri supažindina su unikaliais mineralais, Saugomus geologų sukauptus asmeninius archyvus ir dar daugiau...

  Žemės gelmių informacijos centras
  Taikos g. 2, 21371 Vievis

  darbo laikas: IIV
  8.0017.00 val., V 8.0015.45 val.
  tel. +370 5 282 6492

  Plačiau     Filmas apie ŽGIC

Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.