DĖMESIO: Lapkričio 30d. nuo 08:30 iki 09:00 dėl atliekamų tinklo įrangos keitimo darbų nebus pasiekiamos visos LGT sistemos. Atsiprašome už nepatogumus.

 • Žilių akmuo

  Lietuvos geologijos tarnybos specialistai atvykę apmatuoti riedulio, patikslino jo parametrus. Riedulio ilgis – apie 5 m, plotis 3,85 m, aukštis 1,8 m., apimtis – 15,3 m.

  Sudarytas riedulio 3D modelis, pagal kurį nustatytas riedulio tūris 16,2 m3, svoris – 45 t. Kadangi dugnas kažkiek išgaubtas, svoris gali būti ir apie 50 t.

  Riedulys bus įtraukas į Lietuvos geologijos tarnybos Geotopų posistemį.

  Plačiau

 • Patikslintas gręžinių įteisinimo tvarkos aprašas

  Aplinkos ministerija patikslino Žemės gelmių registre neregistruotų gėlo požeminio vandens gavybos gręžinių įteisinimo tvarkos aprašą.

  Numatyta, kad tais atvejais, kai įteisinant Žemės gelmių registre neregistruotą gėlo požeminio vandens gavybos gręžinį nereikalingas leidimas naudoti gėlo požeminio vandens išteklius, nebus privaloma atlikti gręžinio vandens tyrimų.

  Duomenys apie gręžinio gylį, vandeningų sluoksnių charakteristikas ir vandeningų sluoksnių hidrogeochemines charakteristikas būtų teikiami tik tuo atveju, jei ta informacija žinoma. Pareiga įteisinant gręžinį gauti savivaldybės sutikimą išlieka.

 • Ar Jūsų gręžinys legalus? Pasitikrinkite

  Galite pasitikrinti ar gręžinys registruotas Žemės gelmių registre. Informaciją apie gręžinį rasite El.paslaugos Gręžinių žemėlapis

  Žinodami Gręžinio identifikavimo numerį galite pasitikrinti sąraše (spausti čia).

  Kaip atrodo Gręžinio pasas? (spausti – Gręžinio paso pavyzdys)

 • Apie gręžinių įteisinimą
  Konsultacijos telefonu:
  +370 670 73333
  +370 607 30591
  El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
   
  Nuorodos:
   
   
Mes naudojame slapukus
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.