2014 metai

Dėl Jotainių socialinės globos namųvandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Gilūtų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Biržų vandenys“ Obelaukių kaimo vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl VšĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Andasta“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
ico3 2014-11-28 Nr. 1-169
  
Dėl UAB „Aukštaitijos vandenys“ Panevėžio nuotekų valymo įrenginiųvandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB Malsena Plius vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Lapių vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje
 
Dėl UAB „Senjorų rezidencija“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje. 
 
Dėl Kaimynų ir Šiaudinių senojo kaimo vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Baltosios Vokės vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje. 
 
Dėl Navikų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Vilkyškių pieninė“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Pasvalio vandenys“ Pervalkų vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl „Palanga“ (gręž. Nr. 47543) mineralinio vandens vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Šakių vandenys“ eksploatuojamų vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Pravieniškių pataisos namų - atvirosios kolonijos vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Silikatas“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl V. Kartenos firmos „Elektrėnų mėsa“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Minijos nafta“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Akvavita“ mineralinio vandens vandenvietės gręž. Nr. 8669 (Akvilė) išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Gerdašių (gręž. Nr. 55684) vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Karmėlavos vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Šiūparių vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl AB „Lifosa“ vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Kelmės vanduo“ Kelmės, Tytuvėnų, Aunuvėnų, Butkiškės, Dvarviečių, Gailių, Gaugarių, Girnikų, Girnikų Dvaro, Grinių, Janaučių, Kalniškių, Karklėnų, Kiaunorių, Kolainių, Kražių, Labūnavėlės, Laikšių, Lykšilio, Liolių, Pagryžuvio, Pakėvio, Pašilėnų, Pašilės, Petrališkės, Stulgių, Šaukėnų, Šedbarų, Užvenčio, Vaiguvos, Valpainių, Verpenos, Žalpių eksploatuojamų vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Kazlų Rūdos komunalininkas“ Ąžuolų Būdos ir Bebruliškės vandenviečių išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Anšilas“ šilelio mineralinio vandens vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl UAB „Kretingos vandenys“ Kartenos vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.
 
Dėl Kruonio HAE pramoninio parko vandenvietės išteklių aprobavimo ir įrašymo Žemės gelmių registro Žemės gelmių išteklių dalyje.