Informuojame, kad veikia geologinių duomenų teikimo elektroninėmis paslaugomis portalas, pasiekiamas adresu www.lgt.lt/epaslaugos/. Šiame portale naudotojai ras geologinius žemėlapius, statistines ataskaitas, duomenų išrašus. Iš viso naudotojams pateikiama 24 žemėlapiai ir virš 80 įvairių ataskaitų.

Atsižvelgiant į 2014 m. sausio 23 d. įsigaliojusią „Lietuvos geologijos tarnyboje prie Aplinkos ministerijos saugomos geologinės informacijos teikimo ir naudojimo tvarkos aprašo“ naują redakciją (Teisės aktų registras, 2014, Nr. 2014-424) ir į 2013 m. rugpjūčio 21 d. Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimą Nr.741 „Dėl atlyginimo už žemės gelmių registro duomenų vieneto teikimą ir metinio abonentinio mokesčio dydžių patvirtinimo” (Žin., 2013, Nr. 91-4513) nuo 2014 m. kovo 1 d. keičiama geologinių duomenų teikimo elektroninėmis paslaugomis tvarka. Žemės gelmių registro duomenis, tame tarpe ir gręžinių išrašus, gręžinių pasų duomenis, galima gauti sudarius abonementines sutartis arba pagal vienkartinius duomenų užsakymus, kurie gali būti pateikiami konkrečių objektų duomenims gauti, arba nurodyto objektų kiekio duomenims gauti. Detaliau žr. www.lgt.lt/epaslaugos/ Pagalba/ Bendra/ ŽGR duomenų užsakymas ir naudojimas.

Atlyginimo už Žemės gelmių registro duomenų vieneto teikimą ir metinio abonentinio mokesčio dydžiai, patvirtinti 2013 m. rugpjūčio 21 d. LRV nutarimu Nr. 741:

MS Word dokumentas Nutarimas dėl atlyginimo už Žemės gelmių registro duomenų vieneto teikimą ir metinio abonentinio mokesčio dydžių patvirtinimo

 


Informaciją tvarko Rina Aleknienė
tel. (85) 233 2267
el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.