Susitikimas su geologijos srityje dirbančiais socialiniais partneriais

Spalio 10 d. 10 val. Lietuvos geologijos tarnybos Didžiojoje salėje (4 a.) vyko Lietuvos geologijos tarnybos specialistų susitikimas su geologijos srityje dirbančiais socialiniais partneriais. Susitikimo metu aptarti teisės aktai, kontrolės funkcijos ir kiti aktualūs su geologija ir žemės gelmėmis susiję klausimai.

 


Moksleivių konkursas „Taika ir bendradarbiavimas su CTBTO“

CTBTO-2018Visuotinio branduolinių bandymų uždraudimo sutarties organizacija CTBTO yra tarptautinė organizacija, kurią 1996 m. lapkričio 19 dieną įkūrė valstybės, pasirašiusios Visuotinio branduolinių bandymų uždraudimo sutartį (CTBT). Šios organizacijos būstinė yra Vienoje, Austrijoje.

CTBTO 2018 metais pradėjo pasaulinę kampanija „Taika ir bendradarbiavimas“ ir organizuoja Tarptautinį moksleivių dailės konkursą, kurio tikslas paskatinti moksleivius visame pasaulyje prisidėti prie visuomenės švietimo šiuo gyvybiškai svarbiu klausimu: nutraukti branduolinius sprogdinimus ir dirbti kartu vardan saugesnio pasaulio.

Konkursas „Taika ir bendradarbiavimas su CTBTO“

 


VIII-oji Geologinio paveldo diena

Geopaveldo diena 2018

Rugsėjo 21–22 d. vyko Geopaveldo diena ŽEMAITĖJĖS GEOLUOGĖNI PAVELDA SLIEPĖNĒ (Žemaitijos geologinio paveldo slėpiniai)“. Renginį organizavo Lietuvos geologijos tarnyba ir Lietuvos geologų sąjunga.
Geopaveldo dienos renginiai vedė į Žemaitiją – ten, kur kalvos, apžėlusios išlakia giria, kur pelkės ar ežerai, iš kurių į visas keturias pasaulio šalis išteka upės, ten, kur iškilę piliakalniai ir etnografiniai miesteliai, kur žmonės gero žodžio ir skanių vaišių negaili, kur kalbama nepaprastai gražia kalba... Programa
 

Tarptautinis paleoseismologijos lauko seminaras

Seisminės tekstūrosRugsėjo 17–21 d. vyko tarptautinis paleoseismologijos lauko seminaras „Soft-sediment deformation structures and palaeoseismic phenomena in the South-eastern Baltic Region (Plastiškai deformuotų nuosėdų tekstūros ir paleoseisminiai įvykiai pietryčių Baltijos regione)“. Seminarą organizavo: Lietuvos geologijos tarnyba, Lietuvos geologų sąjunga, Poznanės Adomo Mickevičiaus universitetas (Lenkija), Gamtos tyrimų centras.

Plačiau

 
 
 
 
 

 
15 metų su Molėtų krašto mokytojais!
2018 Molėtų mokytojaiGeologinio pažinimo renginiai (išvykos) Molėtų krašto geografijos ir gamtos mokslų mokytojams organizuoti kartu su Lietuvos geologijos tarnyba vyksta  nuo 2002-ųjų jau 15 metų.
Aplankėme daug įdomių vietų Lietuvoje ir netgi už jos ribų, tačiau linkime ir tikimės, kad šios pažintinės išvykos bus tęsiamos, nes krašto pažinimui galo nėra... Plačiau
Visų edukacinių išvykų aprašus galite rasti www.lgt.lt–>Leidiniai–>LGT leidiniai